Haber

Bakan Kurum oy vererek seçimlerde başarılar diledi

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum oyunu Ataşehir’de oynadı. Kurum burada yaptığı açıklamada, “Şenlik havasında oyumuzu kullanacağız. Akşam inşallah Türkiye Asrını başlatacağız.”

Türkiye, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasında gerçekleşen 2. Cumhurbaşkanlığı seçimi için saat 08.00’de sandık başına gitti. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, eşi Şengül Kurum ile TEB Ataşehir Ortaokulu’ndaki 2040 numaralı sandıkta maçı saat 09.15’te oynadı.

SEÇİMİMİZ ÜLKEMİZ MİLLETİMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN

Oylamanın ardından açıklamalarda bulunan Bakan Kurum, seçimin hayırlara vesile olmasını dileyerek, “85 milyon vatandaşımızla bir kez daha sandığa gidiyoruz. Tüm vatandaşlarımızın katılacağı bir seçim yaşanması ümidiyle oy kullandık.” demokratik olgunlukla 14 Mayıs’ta olduğu gibi seçimimizin de ülkemize ve milletimize 780 bin kilometre uzaklıkta olduğunu belirterek, “Meydanlı vatanımızın tüm dünyaya güzel olmasını diliyorum. Bayram havasında oy kullanacağız. Akşama inşallah Türk Yüzyılı’na başlayacağız. Tüm milletimize hayırlı olsun” dedi.

zara-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu