Yaşam

My Brothers 94.Bölüm izle: My Brothers Last Episode One Piece Full İzle

ATV ekranlarında uzun bir süredir beğeniyle takip edilen Kardeşlerim dizisi dün akşam 94. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Başrollerinde Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy, Yiğit Koçak, Ahu Yağtu ve Su Burcu Yazgı Coşkun’un yer aldığı dizi, her hafta olduğu gibi bu hafta da seyirciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Kardeşlerim son bölümü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için 94. bölüm özet ve izleme ekranı.

94.Bölüm Kardeşlerim

Cumartesi akşamları izleyici ile buluşan dizi 94. bölümüyle sezon finali yaptı. İlgiyle takip edilen kardeşlerim bir süre ekranlarda olmayacak.

Yegenlerim son bölümde neler oldu?

Ömer ve Sarp, Şevval’in çılgınlığının dehşeti karşısında şaşkına döner. Oğulcan, eski satıcıya verilen tablonun tüm Eren ailesinin hayatını kurtarabileceği düşüncesine dalmışken, Yasmin ve Tolga cephesinde önemli gelişmeler yaşanıyor. Orhan’a beklenmedik bir teklif gelen Orhan ve Şengül şaşkına döner. Akif, Nebahat ile ilişkisi konusunda radikal bir karar alır. Ahmetler ve Eren’in ailesi ve arkadaşları mutlu bir yolculuğa çıkarken, Şevval’in Ahmet ve Suzan’a karşı son hamlesinden habersizdirler. Şevval’in niyetini karartacak bu atılımla rekabetleri yakındır.

Kardeşlerim son bölümü izleyin

KARDEŞLERİM DÖNEM FİNAL TEK KESİM TAM İZLEYİN

honazhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu